Jablko – super zázrak

Každý si na jablku jistě rád pochutná. Co všechno jablko obsahuje?  Odborníci konstatují, že jablka jsou nejzdravějšími plody na světě. Jablko obsahuje více než 30 minerálních látek; například vápník, fosfor, železo či hořčík, které jsou nezbytné pro stavbu kostí. Enzymy ovlivňují činnost zažívacího ústrojí. Jablka obsahují také vitaminy A, B, C, E. Vysoký obsah draslíku činí z jablek velmi vhodný lék na srdce. Vláknina zlepšuje činnost střev, částečně pomáhá snižovat cholesterol a působí blahodárně na odvodnění organismu. Jablka jsou zdrojem pozitivně působících antioxidantů, obsahují velmi málo tuku a jsou bez cholesterolu. Chrání mozek před chorobami a našim buňkám pomáhají snižovat riziko vzniku rakoviny. Jak říká stará lidová moudrost, stačí jedno jablko denně a nebudete potřebovat lékaře.

Jabloň je vlastně skvělou továrnou.  Z čeho vyrábí jablka?  Z hlíny, z vody, vzduchu a slunečních parsků. K tomu pracuje zcela automaticky a to několik desítek let. Jabloň je tedy super zázrak! Vyrobit z hlíny, z vody, vzduchu a slunečních parsku tak skvělé ovoce, ve kterém je tolik kvalitních látek pro zdraví člověka, to je skutečný zázrak!

Která továrna, kterou vytvořili lidé, se může rovnat jabloni, aby pracovala desítky let zcela automaticky a vyráběla tak skvělé produkty?

Kdo vyprojektoval a vyrobil tuto jabloňovou továrnu? Ateisté tvrdí, že i tuto jabloňovou továrnu vymyslela a vyrobila mrtvá hmota. Jsou přesvědčeni, že mrtvá hmota se dala do pohybu a začala „vývojem“ vytvářet takové zázraky, jakými jsou i ovocné stromy.

Mám pro všechny vyznavače a hlasatele vývojové teorie požadavek.

Máte k dispozici své vědecké znalosti, máte k dispozici stovky laboratoří vybavených moderními přístroji: udělejte ve svých laboratořích jednu „jabloň – továrnu na výrobu jablek“, aby pracovala desítky let automaticky a vyráběla kvalitní jablka z hlíny, vody, vzduchu a slunečních paprsků, aby jablka byla stejně kvalitní, jako ta, která rostou v našich zahradách.

Je předem jasné, že takovou „továrnu – jabloň“ nevyrobíte.  Znamená to tedy, že mrtvá hmota byla moudřejší než vy, geniové 21.století ?

Jabloň je tedy super geniální zázrak – je dílem největšího genia – Boha Stvořitele. Každý ovocný strom je důkazem jeho geniality, stejně jako každá živá buňka na naši zemi.

Je nejvyšší čas, aby všichni vyznavači vývojové teorie otevřeli oči, podívali se na geniální dílo přírody a poklonili se geniálnímu Stvořiteli.

Další informace